Rekomendacje pisemne - warsztaty rozwoju osobistego

Siłą szkolenia Roberta Oskwarek z komunikacji, w cyklu „5 kroków do sukcesu" jest doświadczenie prowadzącego. Nie skupia się na książkowych trickach, lecz pokazuje konkretne rozwiązania, które sam przetestował w praktyce. Dzięki czemu, można niemalże od razu zastosować je we własnych działaniach. Polecam to szkolenie wszystkim, którzy cenią sobie swój czas i chcą gotowych, praktycznych rozwiązań. Poza tym atmosfera na szkoleniu jest znakomita!

Patrycja Radkowiak-Gąsiorowicz

 

Uczestniczyłam w szkoleniu Roberta Oskwarek "5 kroków do sukcesu". Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo pomogło mi w sprecyzowaniu celów, które sobie wyznaczyłam na najbliższych pięć lat. Gorąco polecam i czekam z niecierpliwością na dalsze.

Aneta

 

Dziękuję!. Szkolenie pokazało jak ważne jest w życiu wyznaczanie celów i planowanie. Zrozumiałam, że praca na etacie to praca "wolnego niewolnika", tak naprawdę to moje obecne życie kierowane jest przez pracę, a nie ja nim zarządzam. Czas to zmienić.

Monika

 

Uczestniczyłam w szkoleniu Roberta "5 kroków do sukcesu", które polecam innym. Szkolenie pokazało mi, jakie mam braki, z czym powinnam popracować, co zmienić w sobie, aby osoągnąć sukces.

Małgosia

 

Pierwsze szkolenie z tego cyklu - wyznaczanie celów - z Robertem Oskwarek - fajne pomysły, super atmosfera. Polecam.

Tomek

 

Szkolenie było bardzo ciekawe, podobała mi się forma w jakiej było przeprowadzone. Metody inne niż zwykle, dąło mi dużo motywacji do działania i poznałam nowe sposoby stawiania sobie celó i konsekwencji.

Małgosia