Rekomendacje pisemne - warsztaty inwestycyjne

Warsztaty Świadomego Inwestowania odbyły się w niezwykle miłej atmosferze. Tematy poruszane podczas rozmów są bardzo dobrym pomysłem w kierunku uświadamiania przyszłych inwestorów jak i ciekawym rozwiązaniem jest lokowanie środków w grunty rolne.

Agnieszka Kulinkowska

wydawca Magazynu Together

 

Warsztaty Świadomego Inwestowania uczą inteligencji finansowej. Dowiadujemy się jak zarobić pieniądze, jak je oszczędzać i inwestować. Oprócz wiedzy dają również narzędzia i pokazują metody pomnażania majątku. Dzięki warsztatom stałam się inwestorem. Dziękuję za ogromną wiedzę, która daje mi możliwość spełnienia marzeń i realizacji moich celów.

Agnieszka Senko

 

Fantastyczne spotkanie. Wiedza poparta praktyką. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym spotkaniu. Dziękuję wszystkim.

Piotr Dzięgielewski

 

Szkolenie biznesowo-inwestycyjne prowadzone przez Roberta Oskwarek to idealna możliwość na zdobycie kluczowej wiedzy w dziedzinie finansów, zarządzania i gromadzenia kapitału. Wiedza przekazana na szkoleniu, a także samo szkolenie, to coś, czego nie można doświadczyć w normalnych realiach. Uczestnicząc w nim, otrzymałem mnóstwo istotnych informacji i wskazówek, które obecnie wdrażam w życie. Wspaniała atmosfera, świetni ludzie a przede wszystkim Robert Oskwarek, człowiek posiadający bardzo duże doświadczenie i umiejętności, które bardzo skutecznie przekazuje innym. Dla kogoś, kto chce efektywnie rozwinąć swoją wiedzę w dziedzinie inwestowania i przedsiębiorczości a także chce zdobyć niezbędne informacje potrzebne do uzyskania finansowej wolności, szkolenie jest strzałem w 10! Czas poświęcony na szkolenie, to inwestycja, która przyniesie bardzo duże korzyści. Ja już widzę efekty! Polecam!

Robert Olszewski

 

Niemożliwe nie istnieje. Szokiem jest zobaczyć jak człowiekowi z lękiem wysokości sprzedano... skok ze spadochronem!

Konrad

 

Warsztaty dotyczące bardzo ważnych aspektów życia, zarówno zawodowego, jak i osobistego, prowadzone przez praktyków, przekazały bezcenną wiedzę. Wiedza do wykorzystania w życiu od razu. Bez wątpienia podniesie kompetencje oraz efektywność w mojej pracy.

Marzena Wojtuch

 

Kolejne świetne spotkanie:

- nauka i praktyka,

- nikt się nie nudzi,

- ewidentny zysk.

Stratą jest nie uczestniczyć w tych spotkaniach.

Jolanta Zygmunt

 

Ciszę się, że po dwóch latach mogłem zagościć ponownie na Seminarium Biznesowo-Inwestycyjnym. Ponowna dawka pozytywnej energii, konkretna wiedza biznesowa pozwoli rozwinąć kolejne działania w biznesie i w lepszy sposób zbudować swoje finanse. Duża wiedza, dobrze przekazana, świetny kontakt. Chętnie skorzystam z innych szkoleń.

Bartosz Kowalski

 

Te poznane dzisiaj elementy mega mnie otworzyły, uświadomiły kluczowe tematy, na których powinnam się skupić. Na pewno wykorzystam to w praktyce. Warsztaty będą esencją skutecznej sprzedaży każdemu, kto poważnie myśli o kreowaniu swojego wizerunku, pozytywnej relacji z klientem.

Urszula

 

Polecam panel ze sposobu zdobywania informacji oraz właściwego zadawania pytań, ponieważ dzięki nim dowiesz się, jak poprawnie poprowadzić spotkania biznesowe, aby było zamknięte pozytywnie.

Aleksandra Długosz

 

Byłam uczestniczką seminarium biznesowego prowadzonego przez profesjonalnych prelegentów. Atmosfera fantastyczna, ludzie wspaniali, z pełną energią, działający w różnych przedsiębiorstwach, dzielący się wiedzą. Seminarium pozwoliło zrozumieć i poukładać wiedzę odnośnie tworzenia inwestycji, oszczędności, współpracy z klientem w przyszłości, autoprezentacji w biznesie. Polecam z całego serca SBI każdemu, kto chciałby poznać profesjonalne informacje odnośnie inwestycji i oszczędności w przyszłości.

Anna Nuc

 

Na dzisiejszym szkoleniu zdobyłam cenną wiedzę o tym, co pozwala zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe, wolność finansową. Uświadomiłam sobie fakt, że to nie pieniądze zarobione czynią ludzi bogatymi, lecz pieniądze zgromadzone, które pracują na tych ludzi, nie odwrotnie. Firma dzięki kompetentnym osobom, które ją budują, daje wartość w postaci wiedzy i możliwości zastosowania jej w praktyce, by poprzez aktywa generować dochód pasywny.

Anna Krzymińska

 

Na szkoleniu można utrwalić wiedzę finansową oraz pozyskać nową. Kolejną zaletą jest poznanie wartościowych ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniami w świeci finansów. Szkolenie przedstawia praktyczne formy działania w połączeniu z wiedzą teoretyczną wspomnianą powyżej.

Michał Czakowski

 

Szkolenie było ciekawym doświadczeniem, dzięki któremu otworzyły się nowe szanse na rozwój osobisty i zwiększenie możliwości dochodu, a klientom firmy z pewnością przypadnie do gustu produkt firm oferowanych na rynku. Organizacja imprezy doskonała.

Arkadiusz Koszut

 

Szkolenie jest tym, czego od dawna szukałam. Praktyczna wiedza na temat oszczędzania, inwestowania oraz możliwości zarabiania.

Justyna Ożga

 

Było to intensywne seminarium biznesowe, na którym dowiedziałem się o kilku bardzo istotnych faktach, które będą miały niebagatelny wpływ na moje przyszłe decyzje finansowe. Był to pierwszy krok do stania się niezależnym finansowo, który stworzył nowe możliwości w planowaniu swoich finansów. Szczerze polecam!

Szymon Cieślik

 

Na tymże szkoleniu zdobyłem wiele cennych informacji dotyczących produktów finansowych, o których wcześniej nie słyszałem. Mogę szczerze polecić powyższą firmę dla potencjalnych klientów.

Marcin Bednarek

 

Seminarium zrealizowane otworzyło mi i umysł na świat inwestycyjny. Prelegenci przedstawili dużą dawkę informacji na temat oszczędzania i inwestowania. Ludzie na SBI stworzyli bardzo pozytywną aurę, dzięki temu atmosfera była bardzo gorąca i czuło się wielką energię. Z całego serca polecam SBI każdemu, kto chciałby poznać podstawowe informacje dotyczące oszczędzania i inwestowania.

Paweł Nuc