Kalendarium

Zakaz Narzekania Show 02.04.2020 Świdnica

Zakaz Narzekania Show 02.04.2020r

 

ODWOŁANE

 

Ze względu na sytuację w kraju oraz Twoje bezpieczeństwo i zdrowie wydarzenie odbędzie się w innym terminie, o którym informacja będzie na naszej stronie oraz fanpage fb.

Bilety zakupione będą ważne dla nowego terminu.

Życzymy wszyskim zdrowego rozsądku.

 

 Z nami  zmienisz nastawienie do życia, innych ludzi a co najważniejsze weźmiesz odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

33

 Czego Tobie i sobie z całego serca życzymy.


Narzekanie jest nawykiem tak głęboko zakorzenionym w nas, że wiele osób uczyniło z niego sposób na życie. Wystarczy posłuchać o czym najczęściej rozmawiają ludzie, żeby zdać sobie sprawę jak powszechnym stało się ciągłe kontestowanie rzeczywistości. W dodatku negatywne nastawienie do otaczającej rzeczywistości, póki co, ma bardzo duży poziom akceptacji społecznej. Paradoksalnie, często, kiedy przestajemy narzekać, ludzie zaczynają na nas dziwnie patrzeć i  mamy wrażenie, że przestają mieć ochotę na spotkania z nami. W końcu dużo łatwiej jest spotkać się z kimś, z kim można wspólnie poutyskiwać na pogodę, szefa, sąsiadów, dzieci i wszystkich dookoła, niż wziąć pełną odpowiedzialność za własne życie i zacząć je świadomie zmieniać.

 

Postanowiliśmy dać temu kres i poprzez humor nauczyć widzów praktycznych sposobów na poprawę samopoczucia, zmianę sposobu patrzenia na świat, uświadamiając ich, że poprzez narzekanie sabotują własny potencjał i marnują własną energię. 


ZAKAZ NARZEKANIA SHOW
 ma konkretne cele:

 - zainspirować widzów, by wzięli odpowiedzialność za swoje słowa i emocje, które oddziałują na innych;
- nauczyć jak nabrać dystansu do siebie i codziennych wyzwań, aby móc działać skuteczniej i z lepszą energią;
- dać praktyczne sposoby na wyeliminowanie narzekania jako nawyku.


MIEJSCE i CZAS:

Sala Koncertowa przy  I LO im. Kasprowicza w Świdnicy, ul.Pionierów  30
02.04.2020 godz. 17.00 - 19.00


Cena biletu: 46 zł


WYSTĄPI:

 

DSC 1609  Robert Oskwarek- twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, inwestor, ceniony trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który realizuje duże projekty pokazując swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przed wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Poczucie humory, cięte riposty i dusza kabareciarza popchnęły go na scenę by jako lider oraz założyciel kabaretu „Poszukiwani” rozśmieszać ludzi.  Praktykę sceniczną jak i teatralną zdobywał, i szlifował m.in. u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys oraz Robert Korólczyk. Natomiast u najlepszych praktyków - T. Harv’a Eker’a oraz Kevin’a Hogan’a uczestniczył w programach rozwoju osobistego.

 

Uwagi:

- ilość miejsc na tym wydarzeniu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie przelewu;

- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;

- rejestrując się na to wydarzenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych oraz wizerunku (zdjęcia ze spotkania, materiał filmowy) do działań marketingowych Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, Klub Świadomego Inwestora, Robert Oskwarek, jego partnerów oraz sponsorów (Dz.U. 2002 r.nr.101, poz.926) oraz na przesyłanie faktur, wystawionych w formie elektronicznej (Dz. U. 2010 nr 249, poz. 1661) na podany przez Państwa adres e-mail;

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny - 796731688

 

Organizator                                                                           

  zn  Bez         

                                  

46.00zł
Ilość: