Kalendarium

Zakaz Narzekania Show 05.04.2020 - LUBLIN

ZAKAZ NARZEKANIA SHOW - Lublin

 

ODWOŁANE

Ze względu na sytuację w kraju oraz Twoje bezpieczeństwo i zdrowie wydarzenie odbędzie się w innym terminie, o którym informacja będzie na naszej stronie
oraz fanpage fb.

Bilety zakupione będą ważne dla nowego terminu.

Życzymy wszyskim zdrowego rozsądku.

 

 

 

 

22

 

ZAKAZ NARZEKANIA to spektakl z dużą dawką humoru i dobrych emocji, stworzony aby dać widzom praktyczne sposoby na podniesienie wydajności w pracy i poprawę jakości życia przez praktyczne wyeliminowanie narzekania.

Narzekanie jest nawykiem tak głęboko zakorzenionym w nas, że wiele osób uczyniło z niego sposób na życie. Wystarczy posłuchać o czym najczęściej rozmawiają ludzie, żeby zdać sobie sprawę jak powszechnym stało się ciągłe kontestowanie rzeczywistości. W dodatku negatywne nastawienie do otaczającej rzeczywistości, póki co, ma bardzo duży poziom akceptacji społecznej. Paradoksalnie, często, kiedy przestajemy narzekać, ludzie zaczynają na nas dziwnie patrzeć i mamy wrażenie, że przestają mieć ochotę na spotkania z nami. W końcu dużo łatwiej jest spotkać się z kimś, z kim można wspólnie ponarzekać na pogodę, szefa, sąsiadów, dzieci i wszystkich dookoła, niż wziąć pełną odpowiedzialność za własne życie i zacząć je świadomie zmieniać.

Postanowiliśmy dać temu kres i poprzez humor nauczyć widzów praktycznych sposobów na poprawę samopoczucia, zmianę sposobu patrzenia na świat, uświadamiając ich, że poprzez narzekanie sabotują własny potencjał i marnują własną energię.

ZAKAZ NARZEKANIA to wydarzenie, które ma konkretne cele:

- zainspirować widzów, by wzięli odpowiedzialność za swoje słowa i emocje, które oddziałują na innych;
- nauczyć jak nabrać dystansu do siebie i codziennych wyzwań, aby móc działać skuteczniej i z lepszą energią;
- dać praktyczne sposoby na wyeliminowanie narzekania jako nawyku.

Stwórzcie wraz z nami świat wolny od narzekania. Będąc tam poznacie nowych, fantastycznych ludzi, uśmiechniętych, których pozytywne nastawienie do świata motywuje do skutecznego działania. Z naszymi gośćmi zmienisz nastawienie do życia, innych ludzi a co najważniejsze weźmiesz odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu. Czego Tobie i sobie z całego serca życzymy.

MIEJSCE:

Targi Lublin S.A  Dworcowa 11, Lublin

DATA I GODZ.

05.04.2020 godz. 17- 19


CENA:
  46 zł

 

WYSTĄPI:

Robert Oskwarek przedsiębiorca, inwestor, właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, właściciel dwóch spółek, autor projektu "Władcy Sceny" oraz Zakaz Narzekania, specjalista od kluczowych umiejętności wizerunkowych, trener wystąpień publicznych i mówca motywacyjny. Człowiek charyzmatyczny z poczuciem humoru, jako optymista sam kreuje swoją rzeczywistość starając się przekraczać myślowe granice. Zarażając swoją energią i entuzjazmem uczy obsługę własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia. Poczucie humoru, cięte riposty i dusza kabareciarza popchnęły go na scenę by jako lider oraz założyciel kabaretu "Poszukiwani" rozśmieszać ludzi. Praktykę sceniczną jak i teatralną zdobywał, i szlifował m.in. u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys oraz Robert Korólczyk. Natomiast u najlepszych praktyków - T. Harv'a Eker'a oraz Kevin'a Hogan'a uczestniczył w programach rozwoju osobistego.

Robert o sobie: Warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Moje motto "Bądź autorem zmian, których oczekujesz".

Dołącz do Nas! 

 

Uwagi:

- ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona,  decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie przelewu;

- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Centrum Rozwoju korzenie Sukcesu, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu Robert Oskwarek.Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688.

 

46.00zł
Ilość: