Kalendarium

Zakaz Narzekania Showa

                                             ZAKAZ NARZEKANIA SHOW

  26 maja Warszawa Połączymy pokolenia

to wydarzenie, które ma konkretne cele:
- poznać siebie nawzajem oraz zrozumieć perspektywy drugiego człowieka
- zainspirować widzów, by wzięli odpowiedzialność za swoje słowa i emocje, które oddziałują na innych;
- nauczyć jak nabrać dystansu do siebie i codziennych wyzwań, aby móc działać skuteczniej i z lepszą energią;
- dać praktyczne sposoby na wyeliminowanie narzekania jako nawyku.

Narzekanie jest nawykiem tak głęboko zakorzenionym w nas, że wiele osób uczyniło z niego sposób na życie. Wystarczy posłuchać o czym najczęściej rozmawiają ludzie, żeby zdać sobie sprawę jak powszechnym stało się ciągłe kontestowanie rzeczywistości. W dodatku negatywne nastawienie do otaczającej rzeczywistości, póki co, ma bardzo duży poziom akceptacji społecznej. Paradoksalnie, często, kiedy przestajemy narzekać, ludzie zaczynają na nas dziwnie patrzeć i mamy wrażenie, że przestają mieć ochotę na spotkania z nami. W końcu dużo łatwiej jest spotkać się z kimś, z kim można wspólnie poutyskiwać na pogodę, szefa, sąsiadów, dzieci i wszystkich dookoła, niż wziąć pełną odpowiedzialność za własne życie i zacząć je świadomie zmieniać.

Postanowiliśmy dać temu kres i poprzez humor nauczyć widzów praktycznych sposobów na poprawę samopoczucia, zmianę sposobu patrzenia na świat, uświadamiając ich, że poprzez narzekanie sabotują własny potencjał i marnują własną energię.

Nasi goście:

Robert Oskwarek - przedsiębiorca, inwestor, właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, autor projektu "Władcy Sceny", specjalista od kluczowych umiejętności wizerunkowych, trener wystąpień publicznych i mówca motywacyjny. Człowiek charyzmatyczny z poczuciem humoru, jako optymista sam kreuje swoją rzeczywistość starając się przekraczać myślowe granice. Zarażając swoją energią i entuzjazmem uczy obsługę własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia.

Robert o sobie: Warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Moje motto „Bądź autorem zmian, których oczekujesz”.

 

Małgorzata Waszkiewicz urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ale nigdy nie czuła się pokrzywdzoną przez los. Jest szczęśliwą żoną Dariusza i mamą Justynki. Choroba odebrał jej władzę w rękach, ale stopami parzy herbatę, prasuje ubrania, rozmawią przez komórkę, a nawet maluje piękne obrazy!

Małgorzata o sobie Muszę przyznać, że miałam dość bezczynność. Pragnęłam mieć jakiś cel w życiu i postanowiłam zawalczyć o swoje życie. 

Miejsce i czas:

26.05.2019 godz: 16.00 - 20.00
Przasnyska 6C
01 - 756 Warszawa

Cena:  65 zł brutto

W dniu wydarzenia 100 zł 

 

 

ZAKAZ NARZEKANIA SHOW

Nasze wydarzenie pozwali przejść ścieżkę zmian w kierunku odkrycia i wykorzystania pełni potencjału, który kryje się w każdej osobie, aby mogła ona osiągnąć upragniony sukces osobisty i zawodowy. Każdy z etapów warsztatów z Rozwoju Osobistego pozwoli na poznanie i uporządkowanie innej dziedziny życia. Dzięki ofercie otrzymacie wiedzę i wskazówki, które ułatwią osiągnięcie swojego wymarzonego rozwoju osobistego i wszystkie związane z nim cele i postanowienia. 

      „Poczucie własnej niższości i niezdatności przeszkadza w spełnieniu Twoich nadziei, zaś wiara w siebie prowadzi do samorealizacji i sukcesu”

Andrzej Mandalian

Uwagi:

- ilość miejsc na tym wydarzeniu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie przelewu;
- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na wydarzeniu;
- rejestrując się na to wydarzenie:  
-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji wydarzenia, realizowanych przez  Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688

 

 

65.00zł
Ilość: