Kalendarium

„Władcy Sceny”- Warsztaty z wystąpień publicznych. 13-15 grudnia 2019 Warszawa

 

TRZYDNIOWE  WARSZTATY

„Władcy Sceny”- Warsztaty z wystąpień publicznych.

Chcesz sprzedawać więcej? Zacznij od poznania swoich mocnych stron

Zapisz się na warsztaty, które odmienią Twój biznes
i pozwolą na zdobycie umiejętności potrzebnych podczas spotkań, prelekcji, wykładów czy wystąpień publicznych, podczas warsztatów przeżyjesz przemianę i odkryjesz nowe możliwości. Nauczysz się panować nad swoim ciałem i umysłem.

Naucz się komunikować o tym, co sprzedajesz. Naucz się, autoprezentacji, prowadzenia rozmów tak, aby prowadziły do zamykania sprzedaży.

 Pomyśl, że jesteś właśnie na spotkaniu, gdzie jesteś tylko gościem, ale masz niezwykłą życiową okazję, aby nawiązać relację biznesową z wymarzonym klientem i tylko minutę na przedstawienie swojej oferty. 

 Twoje serce bije jak szalone, brakuje Ci tchu.
 
Jesteś genialnym przedsiębiorcą, masz kapitalny produkt, jednak nie możesz wykrztusić z siebie ani jednego słowa. Nie możesz przypomnieć sobie jak się nazywasz a całe życie przelatuje Ci przed oczami. 
 
Właśnie z nami nad takimi emocjami nauczysz się panować.
 
„Polub wyzwania, pokonywanie trudności, problemów i doświadczeń, bo dzięki nim się rozwijasz, stajesz silniejszym i ubogacasz siebie i innych mentalnie, intelektualnie i emocjonalnie.”
                                                                                                 Autor nieznany
 
Metody realizacji szkolenia oparte są w głównej mierze na aktywnym zaangażowaniu uczestników w dużą ilość przystępnych ćwiczeń praktycznych, kształtujących określone umiejętności.
To intensywne warsztaty skupione na osiąganiu efektów po spotkaniu, osadzone w faktycznych realiach życia codziennego, przybliżone na prawdziwych przykładach, realizowane
w nieszablonowy sposób. Nieodłącznym elementem jest praca indywidualna z kamerą, każdy może poczuć się pewniej i zdobyć skuteczne narzędzie wywierania wpływu na innych, przekonywania ich do własnych idei, sprzedawania produktów, usług, ale przede wszystkim siebie jako marki. 
Praca z kamerą ma na celu uświadomienie uczestnikom jak trema, negatywne emocje, niepewność mają wpływ na nasze zachowanie i niekontrolowane ruchy ciała. Nagrywany materiał jest przekazany uczestnikom do kontrolowania własnych postępów. Dlatego mniej liczna grupa pozwala na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na pracę z każdym uczestnikiem. 
 
Tematy warsztatów:
 
- Diagnoza swoich zachowań w trakcie prezentacji.
- Kreowanie własnego wizerunku, jako marki.
- Nabycie pewności siebie na scenie i przed publicznością.
- Poznanie skutecznych technik panowania nad stresem i tremą, przemawiania oraz angażowania publiczności.
- Wywieranie pozytywnego pierwszego wrażenia. 
- Praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia wystąpień publicznych.
- Sprzedaż  ze sceny produktów, usług, ale przede wszystkim siebie.                                  
- Wykorzystanie sekretów mowy ciała.                                         
- Efektywna komunikacji i swoboda mówienia.                                    
- Świadome  wykorzystanie przestrzeni na scenie.
- Prawidłowa emisja głosu.                                       
- Nawyku rozluźnienia się przed każdym spotkaniem i prezentacją
- Gestykulacja odpowiednia do każdej sytuacji.
- Wywieranie wpływu na innych i przekonywanie ich do własnych idei.

Miejsce i czas:

Hotel Afrodyta Business & SPA pod Warszawą
Letniskowa 4a, 96-325 Radziejowice

13.12.2019 godz. 9:00 - 17:00
14.12.2019 godz. 9.00 - 17.00
15.12.2019 godz. 9.00 - 15.00

Cena:

- cena za warsztaty: 2460 zł brutto (nocleg we własny zakresie)
- 100% satysfakcji dla klienta lub zwrot pieniędzy

Masz pytania dzwoń  796 731 688

Praktyczne warsztaty poprowadzi Robert Oskwarek - przedsiębiorca, inwestor, właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, autor projektu "Władcy Sceny", specjalista od kluczowych umiejętności wizerunkowych, trener wystąpień publicznych i mówca motywacyjny.
Motto życiowe: "Bądź autorem zmian, których oczekujesz".
http://oskwarek.eu/

 "Władcy Sceny"

Nie ma wyników bez nawyków, a nawyków bez działania, czyli ćwiczeń. "Władcy Sceny" to tylko 10% niezbędnej teorii i aż 90% praktyki w formie przystępnych ćwiczeń dla każdego. Przekazujemy praktyczną wiedzę poprzez serię ćwiczeń w niewielkiej grupie osób, aby angażując się w nie przełamały one swoje wewnętrzne bariery i wyzwoliły drzemiący w sobie potencjał. Dajemy każdemu okazję przyjrzenia się swojemu obecnemu wizerunkowi i spojrzenia na niego z boku, oceny i zbudowania go według nowych wskazówek tak, aby był on pomocny w lepszej autoprezentacji i autopromocji w życiu, w biznesie, w wykonywanym zawodzie. Pokazujemy, jak zapanować nad swoim ciałem, umysłem i przejść metamorfozę, która sprawi, że stojąc przed publicznością każdy będzie potrafił opanować emocje, swój głos, gesty i przekazać bez trudu dokładnie to, na czym mu będzie zależało. To, czego doświadczają uczestnicy warsztatów, co zaczynają rozumieć, zapamiętują i zamieniają w praktyczne umiejętności, podnosi ich poczucie własnej wartości i otwiera jeszcze bardziej na kontakt z innymi ludźmi, przeżyć przemianę i odkryć nowe możliwości.

"Wszyscy wielcy mówcy byli najpierw złymi mówcami". 
Ralph Waldo Emerson

Uwagi:

- ilość miejsc na tych warsztatach jest ograniczona, liczba uczestników to 10 osób - decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie przelewu;

- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Korzenie Sukcesu, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu Robert Oskwarek.Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688.

 

2.460.00zł
Ilość: