Kalendarium

Zakaz Narzekania Turcja

  Zakaz Narzekania na plażach świata

        Biznes Sukces w blasku słońca to warsztaty, praktyczna wiedza - jak efektywnie rozwinąć własną firmę
-  zdobądź pewność siebie i zwiększ wiarę w siebie -  poznaj nowe osoby i z zacznij generować większe zyski
- tym razem w Turcji pod słońcem!

              Praktyczna wiedza połączona z relaksem, słońcem w gronie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi.

Jesteś osobą świadomą, gotową do zmian odnajdź w sobie siłę do działania, weź życie w swoje ręce i razem z nami poznaj sposoby myślenia oraz czym się kierują ludzie sukcesu, bo to oni przez poszerzenie swojej strefy komfortu  nauczą cię:

 Tematy warsztatów:
 

1. Stwórz świat wolny od narzekania. Razem z nami poszukaj swojej motywacji i rozwiń umiejętności radzenia sobie przeszkodami i ograniczeniami Twoich działań.

poprowadzi: Robert Oskwarek 

Zakaz Narzekania to:

- Interpretacja zdarzeń życiowych.
Jak skłonność do optymizmu lub pesymizmu wpływa na interpretację sytuacji oraz na naszą Informacje o podmiocie świadczącym usługę
- Siła nawyku
Nawyki efektywnego działania i sposoby skutecznego przejmowania inicjatywy: Czy chcesz zmienić swoje nawyki? – Wskazówka, Nagroda, Zwyczaj.
- Samokontrola, czyli jak przerwać błędne koło myślenia.
Zachowanie w życiu zawodowym – informacja zwrotna otoczenia – interpretacja – zachowanie itd.

Baw się wyśmienicie podczas wydarzenia, które łączy humor, rozwój, biznes i potęgę ludzkich możliwości. Dołącz do ludzi świadomie biorących odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

2. Poprowadzi  Ewa Rok- Żarska 
-  Poczucie własnej godności kontra duma.Jak zbudować wewnętrzną godność i jak zdobywać się na odwagę w rezygnacji z dumy. Jak możemy sobie szkodzić unosząc się dumą? Czy godność może być odebrana lub zniszczona ?
Jak rozróżnić swoje prawdziwe pragnienia od chwilowych kaprysów i ambicji z poziomu ego. Poprzez odpowiednie narzędzia diagnostyczne (profil numerologiczny, medytacja, trening duchowy i mentalny, inne nowoczesne testy osobowościowe) możemy łatwiej i szybciej dokonywać najlepszych dla nas wyborów życiowych, nie ulegając wpływowi zbiorowej podświadomości danego środowiska i obowiązującym trendom.
Psychonumerologia na czym polega to narzędzie diagnostyczne? Jak je wykorzystać w wewnętrznej transformacji? Jak z niego korzystać w budowaniu zespołów i dobieraniu partnerów biznesowych? Jak pomóc sobie w skutecznej komunikacji z naszymi bliskimi (partner, rodzina) ?

3Zaufanie i Relacje jako waluta w sieci. ( Social Media )
Poprowadzą: Edyta Górniak i Adam Dejko

Na szkoleniu dowiesz się :
- Jakie są 3 najważniejsze elementy składowe Social Media
- Gdzie szukać potencjalnie zainteresowanych klientów.
- Jak się wyróżnić i przyciągnąć odbiorcę
- Podamy przykłady angażujących treści w social media.
- Zmierzymy się z mitem czy reklama jest konieczna.
- Ile to wszystko kosztuje?
- Własna marka czy marka firmy?   
- Darmowe aplikacje do szybkiego postowania.
- Odpowiemy też na pytania odnośnie, FB,YT oraz Instagrama
- Dla chętnych krótki audyt waszych prof

4. Joga i medytacja
Poprowadzi:  Ewa Rok-Żarska

 

Joga - praktyka z Indii obejmująca ćwiczenia zarówno ciała jak i umysłu. Spokojne, rozciągające ruchy i układy ciała zsynchronizowane z oddechem wpłyną kojąco na twój system nerwowy, pomogą uspokoić emocje i wyciszyć umysł.  

 

Medytacja i wizualizacjazabiorą cię w wewnętrzny świat, w którym znajdziesz azyl od zewnętrznych bodźców i stresu. Zagłębisz się w siebie samego i odkryjesz wewnętrzną mądrość, dzięki której będziesz podejmował jak najlepsze dla siebie decyzje życiowe.

Organizator wyjazdu, Korzenie Sukcesu, Klub Integracji Europejskiej, opiekować się nami będzie renomowane biuro podróży TUI.  W cenie szkolenia, doradztwo, pobyt allincusive, przelot, ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Miejsce i czas:

7- 14.10.2019 Turcja
Casa De Maris Spa & Resort Hotel

Hotel Casa de Maris położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum miasta Marmaris. Zachęca smaczna kuchnia, bogata oferta all inclusive i bardzo dobry standard świadczonych usług. Dla gości przygotowano także komfortowo wyposażone pokoje, które zapewnią udany wypoczynek na tureckim wybrzeżu.

Cena:

- cena za warsztaty jest regulowana 4000 tyś zł ( brutto )
- pierwsza wpłata 50% następnie pozostała część według harmonogramu w umowie
- cena będzie wzrastać proporcjonalnie do cen w biurze podróży.
- pokój jednoosobowy z dopłatą 500 zł
Można również płacić Polską walutą Zielony na konto   480100000350

 
Masz pytania dzwoń  796 731 688

Robert Oskwarektwórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

Ewa Rok - Żarska - Psychonumerolog, terapeuta, trener. Od 16 lat zgłębia wiedzę numerologiczną , psychologiczną i duchową. Korzystając z różnych „szkół” numerologicznych sporządza jak najbardziej szczegółowe profile osobowościowe, które stanowią punkt wyjścia do pracy z drugim człowiekiem w zakresie przekonań, wzorców i programów wpisanych na poziomie podświadomym. Wiedzę i praktykę numerologiczną łączy z innymi metodami rozwoju osobistego, biznesowegoi duchowego. Uzyskuje dzięki temu spotęgowany efekt synergicznego korzystania z narzędzi zarówno duchowych jak i mentalnych (coaching duchowy, medytacja, transformacja świadomych i podświadomych wzorców, analiza uwarunkowań rodowych). Wyznaje filozofię „duch i materia to jedno”, przekładając wyższe prawa duchowe na codzienne życie w obszarze prywatnym i zawodowym. Pokazuje i naprowadza ludzi, z którymi pracuje na drogę złotego środka, gdzie uczymy się uzyskiwać balans pomiędzy duszą, materią (ciałem), umysłemi emocjami.

Edyta Górniak - Kobieta od zadań specjalnych! 
Wieloletni przedsiębiorca, pasjonująca się rozwojem osobistym. Inspiracja dla tysięcy ludzi szukających swojego miejsca w Internecie. Specjalistka od Facebooka mająca na swoim koncie współprace z niezliczoną liczbą osób. Działająca aktywnie w inwestycjach i branży reklamowej. Pokaż mi swojego facebooka a powiem ci … a to już na szkoleniu. 

Adam Dejko – Po mojemu!
Cokolwiek robi stosuje tylko jedną zasadę, ma być inaczej niż u wszystkich. Twórca internetowy który angażuje społeczności do inspirowania innych. Z sukcesami uczy, jak sprzedawać przez facebooka. Autor książki Niebieska Marynarka – Po Mojemu o życiu. Razem z Edytą Górniak stworzyli zespół o tajemniczej nazwie Eximia. Świetnie radzą sobie w nawiązywaniu relacji zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. 

 

Uwagi:

- ilość miejsc na tych warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest POTWIERDZENIE przelewu;
- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;
- rejestrując się na to wydarzenie:  
-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.
- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688

                                                     

NASI PARTNERZY

           Klub-Integracji-Europejskiej           przedsiebiorcy-aktualne-logo-bez-tla

4.000.00zł
Ilość: