Model Na Sukces Świdnica

Model na Sukces 

Ciekawe spotkanie z człowiekiem bardzo optymistycznym z wieloma sukcesami na swoim koncie serdecznie zapraszamy

naszym gościem będzie

Robert Korólczyk

Robert Korólczyk - Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych człowiek o wielu twarzach.

Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych.
Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów w Pol
sce, a także na świecie, czego potwierdzeniem są trasy koncertowe m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii
i Niemczech.

Potrafi parodiować i naśladować. Sprawnie posługuje się wieloma dialektami, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, mimo że zna tylko polski. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż to właśnie po nim publiczność często Roberta rozpoznaje, zanim ten jeszcze pojawi się na scenie.

Od lat wraz z Kabaretem Młodych Panów jak i solowo jest zapraszany przez największe festiwale takie jak Sopot TOPtrendy Festiwal, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Mazurska Noc Kabaretowa, PAKA i wiele innych.

Sam jest współzałożycielem i dyrektorem artystycznym Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK, która od kilku lat gości na antenie Telewizji Polsat.

Robert Korólczyk bierze udział w wielu programach kabaretowo-rozrywkowych realizowanych m.in. dla TVP1, TVP2 oraz Telewizji Polsat. W latach 2007 - 2008 był prowadzącym teleturniej „Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty” na antenie Telewizji Puls. 

Od 2014 do 2016 blisko współpracował z RMF FM, można było go usłyszeć w programie Byle do piątku, a także wspólnie z Ewą Błachnio i Mariuszem Kałamagą prowadził program Poliż Temat.

Data i miejsce:

16.04.2019 godz. 9.00 - 11.00
Świdnica ul. Lwa Tołstoja 2 Hotel Red Baron

To dobra okazja do poznania i zawarcia nowych kontaktów.

Cena:

- cena obejmuje przerwę kawową 35 zł brutto
wpłaty na konto Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu ING 78 1050 1908 1000 0091 4183 0092
w tytule imię, nazwisko, tytuł spotkania

Masz pytania dzwoń  796 731 688

poprowadzi Robert Oskwarek i Michał Sztangret

 

 

Uwagi:

- ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona,  decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie przelewu;

- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Centrum Rozwoju korzenie Sukcesu, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu Robert Oskwarek.Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688.

 

35.00zł
Ilość: