Kalendarium

Naklejka Zakaz Narzekania Duża

zn logo      

       

     

       

 

Naklejki - Zakaz Narzekania, na samochodzie, telefonie, kalendarzu, drzwiach domu, firmy, kawiarni, hurtowni  itd. 

Wzbudzą zainteresowanie, ciekawość Twoją osobą a co najważniejsze zmienią wyraz twarzy wszystkich 
stękaczy, narzekaczy itp.

Średnica naklejki to 15 cm

Przy zakupie 10 szt przesyłaka GRATIS

5.00zł
Ilość:

Naklejka Zakaz Narzekania mała

zn logo  

Naklejki - Zakaz Narzekania, na samochodzie, kalendarzu, drzwiach domu, firmy, kawiarni, hurtowni  itd.
Wzbudzą zainteresowanie, ciekawość Twoją osobą a co najważniejsze zmienią wyraz twarzy wszystkich stękaczy, narzekaczy itp.

Średnica 5cm

Przy kupnie 10 szt kwota przesyłki 5 zł

2.00zł
Ilość:

TU MNIE KUPISZ

Zakaz Narzekania

Masz czasem tak, że budzisz się rano z dobrym nastrojem i wyruszasz na podbój świata, a tu na pierwszym zakręcie wychodzą "oni". Stękacze, narzekacze, kontestatorzy rzeczywistości, którzy wiedzą, że Ci się nie uda, że ogólnie jest do bani, że nawet nie ma sensu zaczynać i znajdą problem na każde rozwiązanie. Co robisz? Pozwalasz im zburzyć Twoje dobre samopoczucie, czy potrafisz powiedzieć "STOP!"?

Naklejki  i Gadżety - Zakaz Narzekania, na samochodzie, kalendarzu, drzwiach domu, firmy, kawiarni, hurtowni  itd. 
Wzbudzą zainteresowanie, ciekawość Twoją osobą a co najważniejsze zmienią wyraz twarzy wszystkich stękaczy, narzekaczy itp.

 

 w1  ww   

                                wymiar  9 cm x 5 cm

   

  zn logo                              zn logo                                                      

              średnica  15 cm                                                  średnica  5 cm

 

 

0.00zł
Ilość:

Wizytówka

w1ww     

Zakaz Narzekania

ŚMIEJ SIĘ Z SIEBIE. UŚMIECHAJ SIĘ DO SIEBIE. ŚMIEJ SIĘ Z INNYMI. UŚMIECHAJ SIĘ DO INNYCH.

Podręczny poradnik to nic innego jak:

- 5 sposobów na to, aby przestać narzekać
- 5 sposobów na to, aby pomóc innym przestać narzekać

Noś go w portfelu, wżywaj jako zakładki do książki, podaruj znajomemu…….

Wielkość wizytówki wymiary 9/5 cm

PAMIĘTAJ, ŻE WSZYSTKO Z CZEGO POTRAFISZ SIĘ ŚMIAĆ, POTRAFISZ PRZEKUĆ W SUKCES.

Do ceny doliczamy koszt przesyłki - 8 zł

 

2.00zł
Ilość:

ABC Wystąpień Publicznych

"Władcy Sceny" gdzie w 20 punktach poznasz najistotniejsze aspekty
wystąpień publicznych.

30743011 1211036862366309 236699594757505024 n

 

 

Kiedy nadejdzie ten dzień, że będzie nam zależeć na wywołaniu dobrego wrażenia i trudno będzie usunąć z pamięci innych nasze wizerunkowe potknięcia. Warto zawczasu przyjrzeć się sobie, poznać swoje mocniejsze i słabsze strony oraz techniki skutecznej autoprezentacji, aby mieć pod kontrolą sposób w jaki postrzega nas otoczenie.

Cena : 20 zł + koszt przesyłki ( list polecony 10 zł )

20.00zł
Ilość:

Zakaz Narzekania Turcja

  Zakaz Narzekania na plażach świata

        Biznes Sukces w blasku słońca to warsztaty, praktyczna wiedza - jak efektywnie rozwinąć własną firmę
-  zdobądź pewność siebie i zwiększ wiarę w siebie -  poznaj nowe osoby i z zacznij generować większe zyski
- tym razem w Turcji pod słońcem!

              Praktyczna wiedza połączona z relaksem, słońcem w gronie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi.

Jesteś osobą świadomą, gotową do zmian odnajdź w sobie siłę do działania, weź życie w swoje ręce i razem z nami poznaj sposoby myślenia oraz czym się kierują ludzie sukcesu, bo to oni przez poszerzenie swojej strefy komfortu  nauczą cię:

 Tematy warsztatów:
 

1. Stwórz świat wolny od narzekania. Razem z nami poszukaj swojej motywacji i rozwiń umiejętności radzenia sobie przeszkodami i ograniczeniami Twoich działań.

poprowadzi: Robert Oskwarek 

Zakaz Narzekania to:

- Interpretacja zdarzeń życiowych.
Jak skłonność do optymizmu lub pesymizmu wpływa na interpretację sytuacji oraz na naszą Informacje o podmiocie świadczącym usługę
- Siła nawyku
Nawyki efektywnego działania i sposoby skutecznego przejmowania inicjatywy: Czy chcesz zmienić swoje nawyki? – Wskazówka, Nagroda, Zwyczaj.
- Samokontrola, czyli jak przerwać błędne koło myślenia.
Zachowanie w życiu zawodowym – informacja zwrotna otoczenia – interpretacja – zachowanie itd.

Baw się wyśmienicie podczas wydarzenia, które łączy humor, rozwój, biznes i potęgę ludzkich możliwości. Dołącz do ludzi świadomie biorących odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

2. Poprowadzi  Ewa Rok- Żarska 
-  Poczucie własnej godności kontra duma.Jak zbudować wewnętrzną godność i jak zdobywać się na odwagę w rezygnacji z dumy. Jak możemy sobie szkodzić unosząc się dumą? Czy godność może być odebrana lub zniszczona ?
Jak rozróżnić swoje prawdziwe pragnienia od chwilowych kaprysów i ambicji z poziomu ego. Poprzez odpowiednie narzędzia diagnostyczne (profil numerologiczny, medytacja, trening duchowy i mentalny, inne nowoczesne testy osobowościowe) możemy łatwiej i szybciej dokonywać najlepszych dla nas wyborów życiowych, nie ulegając wpływowi zbiorowej podświadomości danego środowiska i obowiązującym trendom.
Psychonumerologia na czym polega to narzędzie diagnostyczne? Jak je wykorzystać w wewnętrznej transformacji? Jak z niego korzystać w budowaniu zespołów i dobieraniu partnerów biznesowych? Jak pomóc sobie w skutecznej komunikacji z naszymi bliskimi (partner, rodzina) ?

3Zaufanie i Relacje jako waluta w sieci. ( Social Media )
Poprowadzą: Edyta Górniak i Adam Dejko

Na szkoleniu dowiesz się :
- Jakie są 3 najważniejsze elementy składowe Social Media
- Gdzie szukać potencjalnie zainteresowanych klientów.
- Jak się wyróżnić i przyciągnąć odbiorcę
- Podamy przykłady angażujących treści w social media.
- Zmierzymy się z mitem czy reklama jest konieczna.
- Ile to wszystko kosztuje?
- Własna marka czy marka firmy?   
- Darmowe aplikacje do szybkiego postowania.
- Odpowiemy też na pytania odnośnie, FB,YT oraz Instagrama
- Dla chętnych krótki audyt waszych prof

4. Joga i medytacja
Poprowadzi:  Ewa Rok-Żarska

 

Joga - praktyka z Indii obejmująca ćwiczenia zarówno ciała jak i umysłu. Spokojne, rozciągające ruchy i układy ciała zsynchronizowane z oddechem wpłyną kojąco na twój system nerwowy, pomogą uspokoić emocje i wyciszyć umysł.  

 

Medytacja i wizualizacjazabiorą cię w wewnętrzny świat, w którym znajdziesz azyl od zewnętrznych bodźców i stresu. Zagłębisz się w siebie samego i odkryjesz wewnętrzną mądrość, dzięki której będziesz podejmował jak najlepsze dla siebie decyzje życiowe.

Organizator wyjazdu, Korzenie Sukcesu, Klub Integracji Europejskiej, opiekować się nami będzie renomowane biuro podróży TUI.  W cenie szkolenia, doradztwo, pobyt allincusive, przelot, ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Miejsce i czas:

7- 14.10.2019 Turcja
Casa De Maris Spa & Resort Hotel

Hotel Casa de Maris położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum miasta Marmaris. Zachęca smaczna kuchnia, bogata oferta all inclusive i bardzo dobry standard świadczonych usług. Dla gości przygotowano także komfortowo wyposażone pokoje, które zapewnią udany wypoczynek na tureckim wybrzeżu.

Cena:

- cena za warsztaty jest regulowana 4000 tyś zł ( brutto )
- pierwsza wpłata 50% następnie pozostała część według harmonogramu w umowie
- cena będzie wzrastać proporcjonalnie do cen w biurze podróży.
- pokój jednoosobowy z dopłatą 500 zł
Można również płacić Polską walutą Zielony na konto   480100000350

 
Masz pytania dzwoń  796 731 688

Robert Oskwarektwórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

Ewa Rok - Żarska - Psychonumerolog, terapeuta, trener. Od 16 lat zgłębia wiedzę numerologiczną , psychologiczną i duchową. Korzystając z różnych „szkół” numerologicznych sporządza jak najbardziej szczegółowe profile osobowościowe, które stanowią punkt wyjścia do pracy z drugim człowiekiem w zakresie przekonań, wzorców i programów wpisanych na poziomie podświadomym. Wiedzę i praktykę numerologiczną łączy z innymi metodami rozwoju osobistego, biznesowegoi duchowego. Uzyskuje dzięki temu spotęgowany efekt synergicznego korzystania z narzędzi zarówno duchowych jak i mentalnych (coaching duchowy, medytacja, transformacja świadomych i podświadomych wzorców, analiza uwarunkowań rodowych). Wyznaje filozofię „duch i materia to jedno”, przekładając wyższe prawa duchowe na codzienne życie w obszarze prywatnym i zawodowym. Pokazuje i naprowadza ludzi, z którymi pracuje na drogę złotego środka, gdzie uczymy się uzyskiwać balans pomiędzy duszą, materią (ciałem), umysłemi emocjami.

Edyta Górniak - Kobieta od zadań specjalnych! 
Wieloletni przedsiębiorca, pasjonująca się rozwojem osobistym. Inspiracja dla tysięcy ludzi szukających swojego miejsca w Internecie. Specjalistka od Facebooka mająca na swoim koncie współprace z niezliczoną liczbą osób. Działająca aktywnie w inwestycjach i branży reklamowej. Pokaż mi swojego facebooka a powiem ci … a to już na szkoleniu. 

Adam Dejko – Po mojemu!
Cokolwiek robi stosuje tylko jedną zasadę, ma być inaczej niż u wszystkich. Twórca internetowy który angażuje społeczności do inspirowania innych. Z sukcesami uczy, jak sprzedawać przez facebooka. Autor książki Niebieska Marynarka – Po Mojemu o życiu. Razem z Edytą Górniak stworzyli zespół o tajemniczej nazwie Eximia. Świetnie radzą sobie w nawiązywaniu relacji zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. 

Czytaj więcej: Zakaz Narzekania Turcja

4.000.00zł
Ilość:

Opaska Zakaz Narzekania

IMG 4149  

      Opaska - Zakaz Narzekania

           Opaski silikonowe
           Rozmiar opaski: 12 x202x2mm
           Materiał: silikon
           Kolor materiału: biały / czerwony
           Rodzaj zdobienia: nadruk jeden kolor

        Masz czasem tak, że budzisz się rano z dobrym nastrojem i wyruszasz na podbój świata, a tu na pierwszym            zakręcie wychodzą "oni". Stękacze, narzekacze, kontestatorzy rzeczywistości, którzy wiedzą,
        że Ci się nie uda,   że ogólnie jest do bani, że nawet nie ma sensu zaczynać i znajdą problem na każde                    rozwiązanie. Co robisz? Pozwalasz im zburzyć Twoje dobre samopoczucie, czy potrafisz powiedzieć "STOP!"?

Opaska - Zakaz Narzekania, na Twoim nadgarstku. Wzbudzi zainteresowanie, ciekawość Twoją osobą a co najważniejsze zmienią wyraz twarzy wszystkich stękaczy, narzekaczy itp.

cena za sztukę 5 zł - do ceny doliczamy koszt przesyłki - 10 zł

Można również płacić Polską walutą Zielony na konto   480100000350

5.00zł
Ilość:

Kubek

60671572 2292014707793303 3241027569042063360 n 1

   Kubek Zakaz Narzekania

 

                             Duży, prosty kubek o cylindrycznym kształcie
                             Pojemność: 300 ml
                             Wysokość: 95 mm
                             Średnica: 80 mm
                             Materiał: ceramika
                             Kolor: biały
                                                                   ZNAKOWANIE: nadruk sublimacyjny

Gdy w pracy lub w domu otaczają Cię ludzie, którzy wiecznie narzekają na wszystko, co ich spotyka? Twój kubek będzie jasnym sygnałem, co o tym myślisz. Więc rozpocznij swój dzień z uśmiechem i pozytywną energią pijąc w nim Twoją ulubioną kawę.

Kubek dostępny jest w wersji dla lewo i prawo ręcznych. 
Razem z nami Twórz Świat Wolny od Narzekania!

 cena 25,00 zł
do 2 sztuk do przelewu proszę doliczyć 15 zł koszt przesyłki
powyżej 2 sztuk koszt przesyłki 25 zł


Można również płacić Polską walutą Zielony na konto   480100000350

 

25.00zł
Ilość:

"Niebieska Marynarka - Po Mojemu o życiu ... "

ksika niebieska  

         "Niebieska Marynarka - Po Mojemu o życiu ... "

          To książka dla każdego kto szukał motywacji na szkoleniach.
          Napisana prostym językiem, który został doceniony już przez setki
          czytelników na całym świecie.
          Znajdziesz w niej pytania na które sam musisz Sobie odpowiedzieć.
          Pomysł na powstanie tej książki był inicjatywą czytelników. 
                                                   

Czym jest wspomniana Niebieska Marynarka?

Jest symbolem poszukiwania w życiu, czegoś więcej.
Zmiany, która nigdy nie jest tak łatwa jakbyśmy tego chcieli.
To akceptacja stanu obecnego. Iskra do działania.

Autor o książce : Adam Dejko

Witajcie ???? Nie napisałem poradnika jak żyć, to rozrywka.
A kto wie może skłoni Ciebie do przemyśleń.

Jeśli lubisz myśleć - TA książka jest DLA CIEBIE
Jeśli masz czasem dość - TA książka jest DLA CIEBIE
Jeśli posiadasz poczucie humoru - TA książka jest DLA CIEBIE
Jeśli szukasz ... TA książka jest DLA CIEBIE
Jeśli zapłaciłeś/aś kiedyś za wiedzę - TA książka jest DLA CIEBIE

Dziękuję za Wsparcie Niebieskiej Marynarki!

Opinie czytelników :

Małgorzata - Olesno

" Chciałabym podziękować za Niebieską Marynarkę.
Sposób w jaki jest napisana jest wyjątkowy i zaskakujący.
Polecam ją wszystkim, jest w niej poruszone tyle aspektów.
Pomaga mi codziennie w każdej dziedzinie życia "

Robert - Świdnica

" Adam Twoją książkę naprawdę świetnie się czyta, jest lekka, przyjemna a jednocześnie daje wiele do myślenia. Rzadko już mnie dziś coś zaskakuje, ale Tobie się udało "

Beata - Kościerzyna

" Wczoraj otrzymałam Twoja książkę, zaczęłam czytać i powiem Ci Adaś ... Twoja książka działa jak defibrylator! Każdy powinien ją mieć, przeczytać i wracać do niej w chwilach niedoceniana czy zwątpienia. Musze Ci napisać ze kolejka w oczekiwaniu na przeczytanie ma duży ogonek. Pierwszy w kolejce mój syn. Juz wczoraj chciał mi podwędzić. Dziękuję za naukę pozytywnego myślenia "

Edyta - Lublin

" Czytając Twoją książkę miałam łzy w oczach ze szczęścia że spełniłeś jedno z miliona marzeń. Książka moim zdaniem jest idealna dla każdego. Łatwość czytania i szybkość pochłaniania jej jest rewelacyjna. Czytałam jeszcze w formie elektronicznej ale noc nie zastąpi zapachu papieru i przewracania stron. "

Szczegóły :

ROZMIAR : A5
Liczba stron : 206
Okładka : Miękka 
Kategoria : Inspiracja

Cena : 39 zł do przelewu proszę doliczyć koszt przesyłki

Kosztu transportu :

POLSKA 10 zł
ZAGRANICĄ 20 zł

Dziękujemy za wsparcie!

60682862 443808782856809 7609143921939054592 n    60801110 873369316346439 2653745818435059712 n

 

39.00zł
Ilość:

Opaska Jestem Wyjątkowa

    61315974 302363647375332 6214439161844203520 n  

             Opaska - Jestem Wyjątkowa, Jestem Wyjątkowy

              Jestem Wyjątkowa
              Jestem Wyjątkowy
              Opaski silikonowe
              Rozmiar opaski: 15x202x2mm
              Materiał: silikon
              Kolor materiału: biały
              Rodzaj zdobienia: tłoczenie z wypełnieniem 1 kolor


             

 

 

 

 

Nasze opaski są dla każdej z osób. Dla Ciebie również. Wiesz dlaczego? Ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy tylko nie każdy jeszcze o tym wie.Twoje przyjście na świat jest już wyjątkowe i chwila w której żyjemy i mamy tak wiele możliwości żeby zrobić w swoim życiu jest teraz ,dzisiaj ale to jakie będzie Twoje życie zalezy tylko od Ciebie,ponieważ jesteś Wyjątkowa(y). A ta opaska będzie Ci każdego dnia o tym przypominać. Nawet jeśli będziesz miał(a)gorszy dzień zobaczysz że jednak nie jest już taki zły bo...Jesteś Wyjatkowa(y)

cena opaski 10 zł - do ceny doliczamy koszt przesyłki - 10 zł

Można również płacić Polską walutą Zielony na konto   480100000350

10.00zł
Ilość:

Zestaw upominkowy Zakaz Narzekania

zestaw 1  

  Zestaw upominkowy Zakaz Narzekania

    Kubek

     Duży, prosty kubek o cylindrycznym kształcie              
     Pojemność: 300 ml
     Wysokość: 95 mm
     Średnica: 80 mm
     Materiał: ceramika
     Kolor: biały
     ZNAKOWANIE: nadruk sublimacyjny

   Dwie opaski

     Opaski silikonowe
     Rozmiar opaski: 12 x202x2mm
     Materiał: silikon
     Kolor materiału: biały / czerwony
                                      Rodzaj zdobienia: nadruk jeden kolor 

 

Naklejka Duża - średnica 15 cm
Naklejka Mała  - średnica  5 cm
Długopis 
Plakat A3
Podręczny poradnik to nic innego jak rozmiar wizytówki
- 5 sposobów na to, aby przestać narzekać
- 5 sposobów na to, aby pomóc innym przestać narzekać

  Zakaz Narzekania

Gdy w pracy lub w domu otaczają Cię ludzie, którzy wiecznie narzekają na wszystko, co ich spotyka? Twój upominek będzie jasnym sygnałem, co o tym myślisz. 

Razem z nami Twórz Świat Wolny od Narzekania!

cena za zestaw 40 zł do przelewu proszę doliczyć 15 zł koszt przesyłki

Można również płacić Polską walutą Zielony na konto   480100000350

 

40.00zł
Ilość:

Zakaz Narzekania Show - LUBLIN

ZAKAZ NARZEKANIA SHOW -

27 PAŹDZIERNIKA LUBLIN 

9bc4e11622ae32f72f2ac1062bbc7cf8

 

ZAKAZ NARZEKANIA to spektakl z dużą dawką humoru i dobrych emocji, stworzony aby dać widzom praktyczne sposoby na podniesienie wydajności w pracy i poprawę jakości życia przez praktyczne wyeliminowanie narzekania.

Narzekanie jest nawykiem tak głęboko zakorzenionym w nas, że wiele osób uczyniło z niego sposób na życie. Wystarczy posłuchać o czym najczęściej rozmawiają ludzie, żeby zdać sobie sprawę jak powszechnym stało się ciągłe kontestowanie rzeczywistości. W dodatku negatywne nastawienie do otaczającej rzeczywistości, póki co, ma bardzo duży poziom akceptacji społecznej. Paradoksalnie, często, kiedy przestajemy narzekać, ludzie zaczynają na nas dziwnie patrzeć i mamy wrażenie, że przestają mieć ochotę na spotkania z nami. W końcu dużo łatwiej jest spotkać się z kimś, z kim można wspólnie ponarzekać na pogodę, szefa, sąsiadów, dzieci i wszystkich dookoła, niż wziąć pełną odpowiedzialność za własne życie i zacząć je świadomie zmieniać.

Postanowiliśmy dać temu kres i poprzez humor nauczyć widzów praktycznych sposobów na poprawę samopoczucia, zmianę sposobu patrzenia na świat, uświadamiając ich, że poprzez narzekanie sabotują własny potencjał i marnują własną energię.

ZAKAZ NARZEKANIA to wydarzenie, które ma konkretne cele:

- zainspirować widzów, by wzięli odpowiedzialność za swoje słowa i emocje, które oddziałują na innych;
- nauczyć jak nabrać dystansu do siebie i codziennych wyzwań, aby móc działać skuteczniej i z lepszą energią;
- dać praktyczne sposoby na wyeliminowanie narzekania jako nawyku.

Stwórzcie wraz z nami świat wolny od narzekania. Będąc tam poznacie nowych, fantastycznych ludzi, uśmiechniętych, których pozytywne nastawienie do świata motywuje do skutecznego działania. Z naszymi gośćmi zmienisz nastawienie do życia, innych ludzi a co najważniejsze weźmiesz odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu. Czego Tobie i sobie z całego serca życzymy.

MIEJSCE:
Targi Lublin S.A  Dworcowa 11, Lublin

DATA I GODZ.
27.10.2019 godz. 16- 20


CENA:

Bilety do końca Lipca w cenie 56 zł/ sztuka
Bilety do końca sierpnia w cenie 66zł/sztuka 
Bilety do końca wrześnie w cenie 76zł/sztuka 
Bilety w dniu wydarzenia 100zł/sztuka 

 

 WYSTĄPI:

Robert Oskwarek przedsiębiorca, inwestor, właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, właściciel dwóch spółek, autor projektu "Władcy Sceny" oraz Zakaz Narzekania, specjalista od kluczowych umiejętności wizerunkowych, trener wystąpień publicznych i mówca motywacyjny. Człowiek charyzmatyczny z poczuciem humoru, jako optymista sam kreuje swoją rzeczywistość starając się przekraczać myślowe granice. Zarażając swoją energią i entuzjazmem uczy obsługę własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia. Poczucie humoru, cięte riposty i dusza kabareciarza popchnęły go na scenę by jako lider oraz założyciel kabaretu "Poszukiwani" rozśmieszać ludzi. Praktykę sceniczną jak i teatralną zdobywał, i szlifował m.in. u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys oraz Robert Korólczyk. Natomiast u najlepszych praktyków - T. Harv'a Eker'a oraz Kevin'a Hogan'a uczestniczył w programach rozwoju osobistego.

Robert o sobie: Warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Moje motto "Bądź autorem zmian, których oczekujesz".

Dołącz do Nas! 

Czytaj więcej: Zakaz Narzekania Show - LUBLIN

66.00zł
Ilość: