WARSZTATY WIZERUNKOWE

Opis warsztatów
Nie ma wyników bez nawyków, a nawyków bez działania, czyli ćwiczeń. "Władcy Sceny" to tylko 10% niezbędnej teorii i aż 90% praktyki w formie przystępnych ćwiczeń dla każdego. Nie proponujemy wykładu, ale przekazujemy praktyczną wiedzę poprzez serię ćwiczeń w niewielkiej grupie osób, aby angażując się w nie przełamały one swoje wewnętrzne bariery i wyzwoliły drzemiący w sobie potencjał. Dajemy każdemu okazję przyjrzenia się swojemu obecnemu wizerunkowi i spojrzenia na niego z boku, oceny i zbudowania go według nowych wskazówek tak, aby był on pomocny w lepszej autoprezentacji i autopromocji w życiu, w biznesie, w wykonywanym zawodzie. Pokazujemy, jak zapanować nad swoim ciałem, umysłem i przejść metamorfozę, która sprawi, że stojąc przed publicznością każdy będzie potrafił opanować emocje, swój głos, gesty i przekazać bez trudu dokładnie to, na czym mu będzie zależało. To, czego doświadczają uczestnicy warsztatów, co zaczynają rozumieć, zapamiętują i zamieniają w praktyczne umiejętności, podnosi ich poczucie własnej wartości i otwiera jeszcze bardziej na kontakt z innymi ludźmi, przeżyć przemianę i odkryć nowe możliwości.
Podczas warsztatów wizerunkowych "Władcy Sceny" każdy uczestnik otrzymuje niepowtarzalną okazję, aby w krótkim czasie mógł pod okiem eksperta zgłębić tajniki autoprezentacji, efektywnej komunikacji, nabrać swobody mówienia, popracować nad emisją głosu, właściwą gestykulacją, skutecznymi technikami panowania nad stresem i tremą związanymi z byciem mówcą, dowiedzieć się, jak kreować swój wizerunek i poznać, jakie sekrety skrywa mowa ciała. Dzięki tym praktyczny warsztatom, których nieodłącznym elementem jest praca indywidualna z kamerą, każdy może poczuć się pewniej i zdobyć skuteczne narzędzie wywierania wpływu na innych, przekonywania ich do własnych idei, sprzedawania produktów, usług, ale przede wszystkim siebie jako marki. Warsztaty kończą się zawsze dla uczestników otrzymaniem informacji zwrotnej, co robią dobrze, a co mogą robić jeszcze lepiej, aby być jeszcze bardziej pewnymi siebie i przekonującymi dla innych. To dawka konkretnej, sprawdzonej i skutecznej wiedzy wprost od praktyka wyznającego zasadę "jak Cię widzą - tak Ci płacą."

 

Trener
Robert Oskwarek - specjalista w dziedzinie kształtowania wizerunku, ekspert od kluczowych umiejętności wizerunkowych, trener wystąpień publicznych, mówca motywacyjny, którego doświadczenie związane z wystąpieniami publicznymi sięga wielu lat wstecz. Swoje umiejętności, doświadczenia sceniczne i teatralne zdobywał i szlifował m.in. u boku takich sław jak Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys oraz Robert Korólczyk. Szkolił się u najlepszych praktyków - T. Harv'a Eker'a oraz Kevin'a Hogan'a - przekładając na co dzień ich wiedzę i doświadczenie na polskie realia oraz wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, łącząc te doświadczenia z własnym biznesem. Stawia on w centrum zainteresowania dobrą pracę głosem, przejrzystą komunikację oraz swobodę wystąpień publicznych, a swoją ofertę kieruje do wszystkich osób pragnących zdobyć umiejętność profesjonalnego występowania przed publicznością, których praca jest, bądź dopiero będzie związana z bezpośrednią prezentacją i kontaktem z innymi ludźmi. Sam na co dzień korzysta z umiejętności wizerunkowych, dzięki czemu może swobodnie zabierać głos w każdym miejscu, nawiązywać relacje, negocjować i podejmować z sukcesem różne wyzwania. Daje on 100% gwarancji satysfakcji dla klienta na swoje umiejętności, a w ramach tego produktu tylko 10% niezbędnej teorii i aż 90% praktyki, którą każdy musi poznać i przepracować czynnie. Metody realizacji szkolenia oparte są w głównej mierze na aktywnym zaangażowaniu uczestników w dużą ilość przystępnych ćwiczeń praktycznych, kształtujących określone umiejętności. To intensywne warsztaty skupione na osiąganiu efektów po spotkaniu, osadzone w faktycznych realiach życia codziennego, przybliżone na prawdziwych przykładach, realizowane w nieszablonowy sposób.

 

Obszary
- Jak znaleźć motywację do zdobywania umiejętności wizerunkowych?
- Jakie ćwiczenia pomagają w przygotowaniu do prawidłowej autoprezentacji?
- Jak prawidłowo i samodzielnie poprowadzić wystąpienie publiczne?
- Jak poprawnie wykreować swój własny wizerunek?
- Jak świadomie wykorzystać przestrzeń na scenie?
- Jak przemawiać bez tremy?
- Jak zarządzać emocjami?
- Jak wywołać i wykorzystać efekt pierwszego wrażenia?
- Jak angażować publiczność?
- Jak wykorzystać siłę perswazji i wywierania wpływu na ludzi?
- Jak zwracać na siebie uwagi i "porywać" tłumy?

 

Cele
To kompleksowe kompendium użytecznej wiedzy ukierunkowane na osiąganie konkretnych celów. Dzięki tym warsztatom wizerunkowym z autoprezentacji i wystąpień publicznych nabędziecie Państwo umiejętności:
- sprzedawania ze sceny produktów, usług, ale przede wszystkim siebie,
- przygotowania praktycznego do samodzielnego prowadzenia wystąpień publicznych,
- wywierania wpływu na innych i przekonywania ich do własnych idei,
- kreowania własnego wizerunku jako marki,
- nabywania pewności siebie na scenie i przed publicznością,
- nawyku rozluźnienia się przed każdym spotkaniem i prezentacją,
- skutecznych technik panowania nad stresem i tremą, przemawiania oraz angażowania publiczności,
- wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia,
- efektywnej komunikacji i swobody mówienia,
- prawidłowej emisji głosu,
- wykorzystania sekretów mowa ciała,
- gestykulacji odpowiedniej do każdej sytuacji
- oraz świadomego wykorzystania przestrzeni na scenie.

 

Grupa docelowa
Szkolenie dedykujemy wszystkim osobom marzącym o skutecznej autoprezentacji, wywarciu dobrego pierwszego wrażenia, staniu się pewniejszym na scenie i przed publicznością. Zapraszamy:
- wszystkie osoby, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności autoprezentacyjne,
- osoby, które startują w wyborach,
- osoby, które chcą kierować zespołami ludzi,
- osoby, które są liderami, menedżerami w swoich firmach,
- osoby, które prowadzą prezentacje dużych grup pracowników, klientów, słuchaczy,
- osoby występujące na konferencjach, przemawiające do dużego audytorium.

 

Ramowy program warsztatów:
I. W jakim celu zostanę władcą sceny?
II. Jakich ćwiczenia stosować, aby Cię dobrze słyszano?
III. Jak przygotować się do wystąpienia?
IV. Jak Cię widzą, tak Ci płacą
V. Czym jest scena i jak nią zawładnąć?
VI. Jak przemawiać?
VII. Jakie ćwiczenia i zabawy pomagają w podnoszeniu kompetencji?

 

Elastyczność oferty
Oferta cyklu szkoleniowego jest dostosowana do grupy docelowej, jej rzeczywistych potrzeb i oczekiwań zgłaszanych przez osobę kontaktującą się w sprawie zakupu takiego pakietu. Szczegóły są zawsze ustalane indywidualnie.